عضو پایداری نیستم/اصولگرایان سبد خود را با اصلاح‌طلبان یک‌جا نمی‌گذارند

[ad_1]


قاضی‌زاده:


سید امیرحسین قاضی زاده در پاسخ به این سوال که آیا جبهه پایداری برای انتخابات آینده کاندیدایی مدنظر دارد یا خیر، گفت: جبهه پایداری سخنگو دارد، این سوال را باید از خودش بپرسید، من هم نظری ندارم، در این رابطه باید از سخنگوی جبهه پایداری بپرسید.


 8 مهرماه سال جاری اولین مجمع عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در تالار آدینه با حضور اعضای شورای مرکزی جبهه و ناظرین وزارت کشور برگزار شد.

 

 در این جلسه 17 نفر به عنوان اعضای اصلی جبهه پایداری با آرای مجمع عمومی انتخاب شدند که نام امیرحسین قاضی‌زاده، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی نیز در این لیست به چشم می‌خورد.

 

اما او در گفت‌وگو با ایسنا بر این نکته که من عضو هیچ تشکل یا گروهی نیستم تاکید کرد و درخصوص لیست 17 نفره جبهه پایداری گفت: چه اسمی را رد کرده اند؟ من خبری ندارم .

 

سید امیرحسین قاضی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا- منطقه خراسان، در پاسخ به این سوال که آیا جبهه پایداری برای انتخابات آینده کاندیدایی مدنظر دارد یا خیر، گفت: جبهه پایداری سخنگو دارد، این سوال را باید از خودش بپرسید، من هم نظری ندارم، در این رابطه باید از سخنگوی جبهه پایداری بپرسید.

 

وی در پاسخ به این سوال که شما به عنوان یکی 17 عضو اصلی جبهه پایداری معرفی شده‌اید، آیا به عنوان یک عضو این جبهه در این رابطه نظری ندارید، گفت: چه اسمی را رد کرده اند؟ من خبری ندارم، این سوالات را از سخنگوی جبهه پایداری بپرسید.

 

اصولگرایان سبد خود را با اصلاح‌طلبان یک‌جا نمی‌گذارند

 

این فعال سیاسی اصول‌گرا در پاسخ به این سوال که چه قدر احتمال می‌دهید بخشی از اصولگرایان در انتخابات آینده از روحانی حمایت کنند، با تاکید بر اینکه من عضو هیچ تشکلی نیستم، ابرازعقیده کرد: بعید میدانم اصولگرایان سبد خود را با اصلاح‌طلبان یک جا بگذارند.

 

وی با بیان اینکه بعضی‌ها دچار تغییر احوالات می‌شوند، ادامه داد: آقای روحانی زمانی اصولگرا و عضو جامعه روحانیت مبارز بوده و پنج دوره به عنوان کاندیدای اصولگرایان به مجلس راه پیدا کرده است، اما آیا الان اصولگراست؟ وقتی می‌گوید من اعتدالگرا هستم یعنی دیگر اصولگرا نیستم و می‌خواهد مرزی بین خودش و اصولگرایان تعریف کند، وگرنه می‌توانست بگوید من اصولگرای معتدلی هستم.

 

این عضو جبهه پایداری با اشاره به اینکه جامعه روحانیت مبارز قدیمی‌ترین تشکل اصولگرایی کشور است، افزود: آقای هاشمی نیز عضو جامعه روحانیت مبارز بوده است اما آیا الان اصولگراست.

 

قاضی زاده تصریح کرد: حالا سوال اینطور مطرح می‌شود که “چه کسانی می‌خواهند از آقای روحانی حمایت کنند؟” آنهایی که اصولگرا هستند و می‌خواهند اصولگرا بمانند یا آنهایی که دیگر نمی‌خواهند اصولگرا بمانند، این فرصت خوبی است تا تحت حمایت از آقای روحانی، مرز خود و سایر اصولگرایان را تعریف کنند. 

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید اصولگرایان چه کسی را به عنوان کاندیدا معرفی خواهند کرد، اظهار کرد: زمین خالی از حجت نمی‌ماند، ما نگران نبود حجت نیستیم، نگرانی ما تعدد حجت است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *