غذای سالم با طعم رقابت

[ad_1]

برپایی نمایشگاه «روایت چادر فیروزه‌ای» در بوستان کوهسنگی مشهد

۲۵ تیر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد محمد یوسفی مدیر مرکز فرهنگی رسالت با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در سه رشته انواع کوکو، انواع شیرینی جات محلی و انواع آش و اشکنه در ۲۰ پایگاه بسیج و مسجد منطقه برگزار می شود
یوسفی به فرایند برگزاری جشنواره غذای سالم اشاره کرد و گفت: بعد از هماهنگی با مساجد و پایگاه های بسیج درخواست کننده، این برنامه در سه رشته مورد نظر برگزار می شود و بین شرکت کنندگان مسابقه داوری می شود و به نفرات برتر هر پایگاه یا مسجد جوایزی اهدا می شود.
مدیر مرکز فرهنگی رسالت افزود: در مرحله بعدی نفر اول هر پایگاه یا مسجد به فینال مسابقه که اختتامیه طرح می باشد، راه پیدا می کند و این افراد با هم رقابت می کنند و به نفرات برتر هر رشته جوایزی اهدا خواهد شد.
یوسفی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره تصریح کرد: توجه و اهتمام جدی به موضوع اقتصاد مقاومتی و تامین مواد غذایی در آشپزی، ترویج و تشویق به پخت غذاهای سالم و سنتی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، آموزش انواع غذاهای سالم و اصیل ایرانی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی با تأکید بر شاخص هایی که برای این جشنواره در نظر گرفته شده، اظهار داشت: از ویژگیها و امتیازات این طرح، پایین بودن هزینه تمام شده غذا و در عین حال مقوی و سالم بودن آن است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *