هنوز از آقای شهردار دلخوریم

[ad_1]


عضو شورای شهر مشهد:


یک عضو شورای شهر مشهد گفت: هنوز به دلیل حرمت‌شکنی شهرداری در چهارمین اجلاس کشورهای اسلامی و هم جسارت به اتاق فکر سازمان تبلیغات اسلامی دلخوریم و اعتراض داریم.

 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حجت‌الاسلام علی‌اصغر لطفی امروز 25 آبان ماه در حاشیه یکصد و چهل و پنجمین جلسه علنی شورای شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در خصوص حرمت‌شکنی شهرداری در اجلاس کشورهای اسلامی، امام جمعه مشهد هم این اشکال را وارد دانسته‌اند.

 

وی افزود: توهینی که از طرف شهردار به خودم شد به دلیل اینکه مسئله‌ای شخصی است، قابل اغماض است.

 

لطفی خاطرنشان کرد: اما در خصوص آن اجلاس و اینکه موضوع حرمت‌شکنی در ماه محرم بوده است، اعتراضات خود را در کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر مطرح کرده و رسیدگی می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه باید در مسائل، اهم و مهم را نظر گرفت، ادامه داد: اگر قرار باشد خاصیت شورا در قالب نظارتی وجود نداشته باشد، فایده ای ندارد زیرا وقتی چیز مهم‌تری می‌آید، نباید به وحدتی که مهم است و تنها بر پایه منافع است توجه کرد.

 

این عضو شورای شهر مشهد یادآور شد: در ابتدای شورا بر اساس اینکه شهردار مشهد فردی با مسیر ارزشی و راهبردی است او را انتخاب کردیم، اما وقتی به زوایای کار ورود پیدا کردیم دیدیم آنطور که می‌خواستیم نبوده است.

 

وی افزود: زمانی که بتوانیم مسائل را حل کنیم هیچوقت آن‌ها را رسانه‌ای نمی‌کنیم، اما وقتی کار از کار بگذرد به رسانه‌ها روی می‌آوریم.

 

لطفی تصریح کرد: رسانه‌های ما، رسانه‌های اسرائیل نیستند و در همین چارچوب نظام قرار دارند؛ در آموزه‌های دینی آمده است که باید نقد و عیب‌جویی را به عنوان یک هدیه بپذیریم.

کلمات کلیــدی :
,

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *